KENTSEL DÖNÜŞÜM YIKIMI

  • 05.12.2019

Depreme dayanıklılık göstermeyen evler, deprem bölgesi fay hattı üzerinde bulunan yerlerde kentsel dönüşüme girerek yeniden yapılandırılmaktadır. Devlet destekli olarak yapılan bu yeniden yapılandırma işlemi için de öncelikli olarak binanın hasar raporunun bulunması gerekir. Hasarlı bina kentsel dönüşüme girer. Güvenli olmayan ve hasarlı olarak kabul edilen binaların güvenli şekilde devlet desteği ile boşaltılması gerekir.

Bina boşaltıldıktan hemen sonra profesyonel bir şekilde raporların hazırlanıp, bu raporlara da bağlı kalınarak kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirilmesi gerekir. Mevcut var olan binanın yıkılması, yeni binanı yapılabilmesi için arazinin uygun hale getirilmesi önemlidir. İşte kentsel dönüşüm yıkımı da tam bu noktada devreye girmektedir.

Zirve Yıkım olarak 20 yıllık profesyonel ekip ve kadromuz ile birlikte kentsel dönüşüm yıkımı işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Bunun için güvenilir firmalar ile çalışabilmek sizlere daha fazla kazanç saplar. Binanın hurda alım satımı, söküm ve tadilat işlemleri, moloz taşıma, hafriyat dökme vb. işlemleri Ankara yıkım işleri için firmamız tarafından sağlanmaktadır. en güvenilir destek ve profesyonel yatırımlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.