HURDA KARŞILIĞI YIKIM

Bina yıkım, fabrika yıkım ya da otopark yıkım işlemlerinde yıkımın getirmiş olduğu birtakım durumlardan kaynaklı olarak, hurda yığını çıkabilmektedir. Bu hurdaların çoğu molozları içerisinde bulunan demir yığınları olmaktadır. Geri dönüşüme gidebilen her materyal bizler için hurda olarak adlandırılmaktadır. Bu sayede hurdaların çıkarılma işlemi de bina yıkım işlemlerine eklenmektedir.

Zirve yıkım olarak firmamız, müşterilerine özel bir şekilde hurda karşılığı yıkım işlemi gerçekleştirmektedir. Bunun nedeni ise hem ekonomik açıdan hem de geri dönüşüm açısından katkı sağlanmasına yöneliktir.

Hurda karşılığı yıkım işlemi yapıldığı zaman bina yıkım masraflarından çıkan hurdalarının ağırlık başına hesaplanmış olan ücreti düşülmektedir. Hurda toplama işlemlerinde profesyonel bir ekibin çalışması lazımdır. Çünkü bina yıkım ile sınırlı kalmayan bu işlemde, moloz ayrımı, hurda toplanması ve inşaat alanının toplanıp hafriyatların atılması ile birlikte yeni ve temiz bir alanın açılması da mümkün hale getirilmektedir. Özellikle piyasada geri dönüşüm için demirlerin kullanılıyor olması inşaat sektörün de durgunluğunu kırmıştır. Hurda karşılığı yıkım işlemleri için en kısa sürede firmamızdan yararlanabilirsiniz.