KOMPRESÖRLÜ KIRIM

Bina yıkım işlemlerinde kısmi yıkım olurken ya da yanda bulunan binalara zarar verilmemesi adına her alanda yıkım işlemleri için değişik makineler kullanılması zorunludur. İster elle ister kompresörle istenir se de genel bina yıkımı için araçlar yardımı ile bina yıkım işlemi gerçekleştirilebilmektedir. 

Kompresörlü yıkım ise, bina yıkım işlemleri sırasında, araçları giremediği yerlere ya da girerse çevresine zarar verecek olan yerlerde kullanılan bir yıkım yöntemidir. Zirve yıkım olarak kompresörlü yıkım hizmeti de sağlanmaktadır. Bu sayede istenilen oranda yıkım işlemi gerçekleştirilirken yıkım alanları kontrol altında tutulabilmektedir.

Zirve yıkım Ankara genelinde hizmet vermektedir. Bu nedenle sizler de kompresörlü yıkım ihtiyaçlarınızda firmamızın güvenilir ve sağlam çalışma prensiplerinden kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz. Kompresörlü yıkım işlemi firmamız tarafından yapılırken çevreye karşı alınan önlemler de oldukça yüksek tutulmaktadır. Özellikle bina yıkım işlemleri sırasında gerçekleşen çevreye zarar verme ya da can sağlığını tehlikeye atma gibi durumların olmaması adına bina güvenlik önlemleri de profesyonel bir şekilde alınmaktadır. Bina yıkım işlemlerinde kompresörlü yıkım alanın bir parçasını yıkmak amacı ile yapılmaktadır.