BETON KIRMA KESME

  • Açıklama
  • Proje Videosu

Ankara genelinde hizmet sağlayan Zirve Yıkım firmamız, beton kırma kesme işlemi sağlamaktadır. Ev, iş yeri, kentsel dönüşüm alanında gerçekleşen proje kapsamında her türlü alanlarda sunulan hizmet kapsamında beton kırma kesme işlemi yapılacaktır.

Beton kırma kesme alanı için öncelikli olarak iş güvenliği sağlanması ve bu hizmetin de en kapsamlı şekilde müşteriye sunulması ile birlikte profesyonel bir çalışa sağlanmış olmaktadır. Beton kırma kesme işlemi yapılırken birtakım kurallar benimsenmektedir. Bunun ilki iş güvenliğinin alınmasıdır. Çalışan kişilerin belirli kurallara uygun olarak çalışmaları iş kazalarını önleyecektir. Özellikle ülke genelinde hafriyat kazaları yadsınamayacak kadar fazladır. Çevrenin güvenliğini sağlamak ve kurallara uygun bir şekilde beton kırma aşamasında gürültü kirliliği, çevre kirliliği gibi unsurları da göz önünde bulundurmak gereklidir.

Firmamızın saplamış olduğu bu hizmet yasal prosedüre göre uygun olarak hazırlanmıştır. Yıkım işlemleri sırasında çevrede oluşabilecek zararlardan kaçınabilmek amacıyla dikkat edilmektedir. Hafriyatların ve moloz yığınlarının kırma ve kesme işleminin ardından hurdası alındıktan hemen sonraki kalıntılarının da döküm işlemi ve inşaat alanın da kısa süre içerisinde temizlenme işlemi yapılmaktadır. Bütün bu hizmetler için sizler de en kısa sürede Zirve Yıkım ile çalışabilirsiniz.