EL ile BİNA YIKIMI

  • Açıklama
  • Proje Videosu

Zirve yıkım 20 yıldır sektörde varlığını koruyan hafriyat işlemleri ve yıkım işlemlerine Ankara ili genelinde bakan bir firma olarak bilinmektedir. Bu firmanın en önemli özelliği her türlü alana uygun şekilde yıkım işlemini gerçekleştirmesidir. Yıkım işlemleri eski usul olarak el ile yıkım şeklinde icra edilmektedir. Ancak yeni ve modern makinelerin kullanımı ile birlikte profesyonel yıkım işlemleri de makine yardımı ile ya da araç yardımı ile yapılmaktadır burada önemli olan yapılacak olan yıkım işleminin türüne uygun şekilde ve yapısına uygun şekilde yıkım hizmeti sağlayabilmektir.

El ile yıkım her ne kadar yıkım firmaları tarafından eski bir yöntem olarak bulunsa da makinenin ya da aracın giremediği yerlerde ya da kısmi yıkım işleminin gerçekleştirilmesi gereken yerlerde oldukça büyük öneme sahip olabilmektedir. Bu nedenle hangi tür yıkımın kullanılması değil, yıkım işleminin amacına uygun kullanılması büyük önem taşımaktadır.

Zirve Yıkım olarak bizler amacına uygun her yıkım yöntemini denemekteyiz. Bu yıkım yöntemleri arasında el ile bina yıkımı da yatmaktadır. Sizler de bölgesel ya da kısmi yıkım işlemleriniz için hem bu yöntemi hem de firmamızı deneyebilirsiniz.