OTOPARK YIKIMI

  • Açıklama
  • Proje Videosu

Otopark olan bölgelerde alanın yetersiz gelmesi nedeni ile otopark yıkımı gerçekleştirilebilmektedir. Otopark yıkımının asıl amacı küçük gelen otoparkların yıkım işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve yerine daha büyük çaplı inşaat alanlarının ve otoparkların yapılması amacı ile oluşturulmaktadır. Yıkım işlemlerinin geniş alanlarda yapılması ne yazık ki ekstra özen gösterilecek çalışma kapsamalarını içermektedir.

Ankara genelinde çok katlı otoparklar genellikle yerleşim alanlarının içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle otoparkların yıkım işlemi gerçekleşirken çevresinde bulunan binaların da korunmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Zirve Yıkım olarak, otopark yıkım işlemlerinde öncelikli olarak yıkım işleminin ne şekilde gerçekleşeceği konusunda plan ve program yapmaktayız. Şehir içi ya da şehir dışında bulunan otopark yıkımları için fark etmeksizin branda ile alanın çevrelenmesi ve güvenlik önlemlerinin alınması işlemi yapılmaktadır. Bu sayede temiz bir yıkım işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır. Yıkım işi bittikten sonra brandanın toplanması ve hafriyatın da molozların taşınması hususunda gene firmamızın birtakım çalışmaları olmaktadır. Bu sayede otopark yıkımı ile kalmayarak ilgili alanın temizlenmesi ve yerine yeni bir inşaat alanı kurulabilecek şekilde bırakılması da sağlanmaktadır.