Hakkımızda

Hakkımızda

Zirve yıkım hafriyat olarak, bizler yirmi yıllık bir hafriyat hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz bu hizmetler kapsamında yıkım ve hafriyat konusunda hem çalışanlarımızın hem de çalışma yapılan alanın güvenliğini ön olana almaktayız. Önce can güvenliği sonra mal güvenliğinin sağlanması adına iş güvenliği kapsamında eğitimli yıkım uzmanlarımız ile çalışmalarımızı sağlamaktayız.

20 yıldır süregelen deneyim ve tecrübe ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her türlü yıkım ve hafriyat işlerini istendiği şekilde çözümlemekteyiz. Büyük bir firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde bina yıkımı, fabrika yıkımı ve otopark yıkımı hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak, siz değerli müşterilerimizin yıkım ve hafriyat temizliği hususundaki talepleri her koşulda profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır.

Zirve yıkım hafriyat olarak, her tülü yıkım işleminde yasal mevzuata uygun olarak hareket edilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hareket edilmekte olup Ankara yıkım işlemi ile birlikte Ankara iline hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Her projeye uygun olarak çalışmalarımızdan yararlanabildiğiniz ve bu şekilde yıkım işlerinde ilk aklınıza gelen firma olmaktan mutluluk duyarız.