Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz / Misyonumuz


Vizyonumuz

Zirve Yıkım Hafriyat 20 yıllık gelişen bir marka yüzüdür. Bu marka bir anda olmamıştır. Bu nedenle de geçmişten beri süregelen ve 20 yıl içerisinde başarılan işler geleceğe bir ayna olarak tutulacaktır. 20 yıl geçmişten gelerek başarı merdivenlerini tırmanmış olan firmamızın geleceğe dair bakışı da oldukça farklıdır.

Gelişmekte olan ve her geçen yıl teknolojik açıdan her alanda yeniliklerin yalandığı dünyada, yıkım ve hafriyat konusunda da en profesyonel yöntemler ile çalışılmaktadır. Dünya genelinde iş güvenliğine önem verilmesi nedeniyle, insanların hayatlarının ne kadar kıymetli olduğunu görebilmekteyiz. Geleceğe dair yaklaşımlarımız incelendiğinde ise, öncelikli olarak teknolojik gelişmelerden her an yararlanabilen bir firma ve çalışma alanlarında teknolojik gelişmeleri kullanmayı seveni öğrenmeye açık firma personelleri olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Zirve yıkımcılar ile birlikte yıkım alanında profesyonel desteğin saplandığı, her geçen yıl kendini geliştirerek Ankara ilinde öncü ve Türkiye genelinde isim yapmış bir marka olmak Zirve Yıkım Hafriyat’ ın vizyon temelini oluşturmaktadır.

Dünyada var olan gelişimlere ayak uydurmak ve dünyanın gerisinde kalmadan en modern hafriyat işlemini Ankara iline uygulamak da bir diğer vizyonumuzdur.


Misyonumuz

Yıkım ve hafriyat konularında yasal prosedürleri uygulayarak amacına uygun bir yıkım işlemi gerçekleştirmek

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak müşterinin istek ve talepleri doğrultusunda profesyonel bir hizmet sunabilmek

Müşterilere her türlü yıkım işleminde iş güvenliğini ön planda tutarak çalışma sağlamak

Müşterilerimizi profesyonel bir proje anlayışı ile her türlü desteği sağlayabilmek

Türkiye Cumhuriyeti yaslarına uygun olarak mevzuat prosedürlerinden yararlanırken aynı zamanda bu yasaları Ankara yıkım adına il geneline uygulayabilmek

Müşterilerin her türlü fikirlerine açık ve proje şekillendirmesine, yönlendirilmeye uygun olarak çalışma sağlayabilmek

Alanında profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşları ile çalışabilmek

20 yıllık geçmişin izlerini her geçen zaman diliminde daha iyiye ve daha başarılara taşıyabilme yeteneği

Firma olarak aile olabilmeyi başarmış ve firma personellerinin her türlü çalışma ihtiyaçlarının saplanması ile birlikte ortaya profesyonel işler çıkarabilme gücü

Güven ilkesini ön plana alarak hem can hem iş güvenliği saplayabilmek. Mal güvenliğini de göz önünde bulundurarak yıkım ve hafriyat hususunda en profesyonel desteği sağlayabilmek.

Güçlü ve istikrarlı bir firma olabilme kabiliyeti